5 najboljših videzov na grammyjih 2025!

Rdeča preproga grammyjev 2025 je včeraj zvečer gostila vrhunske glasbenice in glasbenike. Slovesnost, ki je bila že 67. po vrsti, je namenjena proslavljanju najboljših plošč, nastopov in pesmi leta, GRAZIA pa izbira zvezdnice z najboljšimi videzi!

Od vseh slovesnosti, ki sestavljajo sezono podelitve nagrad, imamo do mode na rdeči preprogi grammyjev vedno zelo visoka pričakovanja, če ne celo najvišja. Večer poln imen iz A-liste, kot so Beyoncé , Taylor Swift , Sabrina Carpenter, Charli xcx, Olivia Rodrigo in ostali, je postregel s kar nekaj modnimi poslasticami, ne samo glasbenimi.

Sabrina Carpenter je svojo glasbeno kariero kot tudi modno vzela zelo resno. Prejela je dva grammyja in tudi naše uredništvo navdušila z dvema videzoma. V sanjski modri obleki s pernatim detajlom ter podpisom JW Andersona prvič navdušila. Za svoj drug glamurozen videz pa je Sabrina izbrala bleščečo obleko v espresso barvi kot nosi naslov njena zmagovalna pesem.

Prvič nominarana za grammyja Gracie Abrams nas prepričala v po meri narejeni Chanel obleki. Čudovita kot nevesta je dokazala, da eleganca ter minimalistična sofisticiranost še vedno očarata!

Čeprav kljub šestim nominacijam domov ni odnesla nobenega grammyja, je pa vsaj blestela na rdeči preprogi. Govora je seveda o Taylor Swift, kraljici grammy nagrad. 35-letna pevka je tokrat izbrala kratko obleko, a zato nič manj glamurozno. Drzna bleščeča rdeča obleka bi lahko bila paklon Travisovi nogometni ekipi, Kansas City Chiefs. Videz je dopolnila z rdečimi visokimi petami in svojo ikonično rdečo šminko. Poleg tega je pa je njeno obleko dopolnjeval ljubek detajl – obesek s črko “T”, kar bi lahko bil še en poklon njenemu fantu!

Na zadnje mesto najboljše peterice pa umeščamo pevko Raye, ki nas je navdušila v Armani videzu. Črna obleka z bleščečimi detajli je bila prava izbira za tako glamurozen večer. Bravo, Raye!

Letošnji nominiranci so svoj osebni stil obravnavali kot podaljšek svojih nastopov, vsako rdečo preprogo pa jemljejo kot priložnost za promocijo svojih albumov s posebnimi barvami in motivi. Chappell Roan je tako na primer posegla po arhivih Jeana Paula Gaultierja v dramatični, barviti obleki, ki zares pooseblja njen slog in glasbo. Prejela je grammyja za najboljšo novo umetnico, s svojim videzom pa žal ni navdušila Grazijenega uredništva. Beyoncé, dobitnica (najbolj zaželjene) nagrade za album leta, je na oder stopila v veličastni Schiaparelli obleki, preprost videz je ohranila tudi Olivia Rodrigo v oprijeti črni vintage obleki s podpisom Versace. Billie Eilish v Pradi pa se je odločila za bolj strukturirano krojenje in pozabila na glamur rdečih preprog. Več videzov s slavnostne podelitve pa vas čaka na našem Instagramu!
Foto: Profimedia

Podobni prispevki

Copyright 2015 - www.grazia.si